Warto wiedzieć

GABINET MASAŻU » Warto wiedzieć

Kilka przydatnych informacji.

1. Aby uzyskać informacje o stanie swojego kręgosłupa/układu ruchu, należy zapisać się na diagnozę w odpowiadającym Państwu terminie, kontaktując się pod numerem telefonu rejestracji
 C.M. EUCOR: 338584010.
Pod nr. Tel. Kom.: 503 138 095 odpowiada na pytania związane z diagnozą i zabiegami.
Każdy Pacjent - Klient diagnozowany jest bezpłatnie. Na podstawie wykonanych badań, rozmowy, całościowego spojrzenia na problem lub schorzenie, z którym do mnie Państwo przyjdziecie jestem w stanie stwierdzić czy i w jaki sposób mogę pomóc. Tego typu diagnoza trwa około pół godziny i do niczego Państwa nie zobowiązuje. Po jej zakończeniu, będziecie wiedzieli, co i dlaczego Wam dolega oraz po ilu zabiegach i na jaką poprawę możecie liczyć.
Po takiej konsultacji daję też gwarancję, poprawy samopoczucia z zabiegu na zabieg. Jest to jednak możliwe tylko wtedy, kiedy osobiście zapoznam się z Pacjentem – Klientem i jego problemem.
Jeżeli posiadacie Państwo opisy prześwietleń kręgosłupa (badań RTG, rezonansu magnetycznego), proszę je ze sobą zabrać.
2. Na diagnozę – badanie, jak i na zabiegi należy:
- zabrać ze sobą dwa ręczniki (pierwszy duży i drugi mniejszy, miękki),
- przyjść ubranym luźno i swobodnie,
- przyjść bez zbędnej biżuterii typu łańcuszki, bransoletki, duże kolczyki, czy pierścionki.
3. Na poziomie, na którym zlokalizowany jest gabinet, tuż obok niego, jest łazienka z dużym lustrem, gdzie po zabiegu można „rzucić okiem” na swój wygląd (poprawić fryzurę, makijaż).
4. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie możecie Państwo dotrzeć na umówiony zabieg, proszę o poinformowanie mnie o tym telefonicznie, sms, lub na WhatsAppie kontaktując się pod nr. Tel.: 503 138 095, lub dzwoniąc na numer rejestracji podany powyżej.
5. Bardzo proszę o punktualność.

Jarosław Węglorz - GABINET MASAŻU w Skoczowie