Aktualności

GABINET MASAŻU » Aktualności

I   W  związku z wytycznymi M.Z. i G.I.F. gabinet aktualnie jest zamknięty. Gdy już ponownie będę mógł wrócić do pracy, poinformuję Państwa o tym tutaj, jak i na mojej stronie na FaceBooku.
W razie potrzeby – piszcie, dzwońcie lub nagrywajcie się na WhatsAppie itp. Jak zawsze służę radą, wsparciem, opinią. To, że ponownie zamknięte zostają różne branże, działalności, to nie oznacza zamknięcia relacji między ludźmi.
Życzę Wam zdrowia, spokoju, cierpliwości. Dbajcie o siebie i swoich bliskich, a przede wszystkim o słabszych i potrzebujących pomocy.
Poniższy punkt II proszę poninąć. Jest nieaktualny, pozostałe, tak.

II   Po długiej przerwie spowodowanej zamieszaniem z koronawirusem i czasem, który potrzebowałem na uporanie się z  osobistymi sprawami, wracam do gabinetu i jestem znowu do Waszej dyspozycji.
W tym czasie aż do momentu, kiedy dowiem się, że mogę swoją pracę zorganizować inaczej w gabinecie wszystko musi odbywać się zgodnie z wytycznymi dla funkcjonowania salonów masażu w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce, które zarządziło Ministerstwo Rozwoju z GIS.
Niestety dokładne przestrzeganie tych przepisów przełoży się między innymi na to, że w ciągu dnia będę mógł przyjąć mniejszą liczbę pacjentów niż miało to miejsce do tej pory. Proszę, więc Państwa o jeszcze trochę cierpliwości i zrozumienie. Damy radę, to wszystko w końcu kiedyś przeminie, a stosowanie się do tych procedur to moje i Wasze bezpieczeństwo.
1. Aby umówić się na zabieg, jak do tej pory, proszę dzwonić na numer: 33 858 40 10. Przypominam, że pod nr. Kom. 503 138 095 Nie umawiam na masaże a jedynie udzielam informacji o zabiegach.
2. W dniu umówionego zabiegu proszę przyjść kwadrans przed wyznaczoną godziną, aby wypełnić obowiązkową ankietę. Bardzo Państwa proszę o niezatajanie informacji o swoim stanie zdrowia.
3. Pacjent zapisani na masaż, umówioną wizytę nie może przychodzić na zabieg wówczas, kiedy:
- występują u niego objawy wskazujące na chorobę zakaźną,
- jest w trakcie odbywania obowiązkowej izolacji lub kwarantanny,
- zamieszkuje z osobą, która jest poddana obowiązkowej izolacji lub kwarantannie,
- w ciągu dwóch tygodni miał kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zachorowanie lub skierowaną do izolacji.
4. Na terenie przychodni, gabinetu każdy pacjent musi mieć założoną maseczkę. A więc poza dwoma ręcznikami (dużym i małym), które jak zawsze przynosicie Państwo ze sobą, proszę nie zapomnieć o maseczce. Nie mogę przyjąć, wpuścić do gabinetu pacjenta, który nie będzie miał jej prawidłowo założonej na twarzy.
5. Po wypełnieniu i podpisaniu ankiety możemy przejść do diagnozy, wykonania zabiegu masażu. Będzie, jak do tej pory trwał on ok. 30 lub 60 minut. Dłuższe masaże do odwołania nie będą wykonywane.
6. Na zabiegi, pacjent przychodzi wyłącznie z niezbędnymi przedmiotami bez osoby towarzyszącej. Wyjątkami, którym może ktoś towarzyszyć są osoby niepełnoletnie, niepełnosprawne, lub potrzebujące tłumacza, asysty drugiej osoby podczas przemieszczania się, chodzenia, itp.

III   Od dnia 1 grudnia 2019r. ceny wszystkich zabiegów/masaży wzrosły o 10zł. Więcej w zakładce: "CENNIK".

IV   Również od tego dnia (patrz punkt III), aż do odwołania tej decyzji, tzw. bony podarunkowe - karnety na zabiegi masażu, jak i Wszystkie rodzaje masażu stóp zostają usunięte z oferty gabinetu.

 

 


Aktualizacja: 7 lutego 2021r.