Aktualności

GABINET MASAŻU » Aktualności

1. Aby umówić się na zabieg, jak do tej pory, proszę dzwonić na numer: 33 858 40 10. Przypominam, że pod nr. Kom. 503 138 095 Nie umawiam na masaże a jedynie udzielam informacji o zabiegach.
2. W dniu umówionego zabiegu proszę przyjść 10 minut przed wyznaczoną godziną, aby wypełnić obowiązkową ankietę. Bardzo Państwa proszę o niezatajanie informacji o swoim stanie zdrowia.
3. Pacjent zapisani na masaż, umówioną wizytę nie może przychodzić na zabieg wówczas, kiedy:
- występują u niego objawy wskazujące na chorobę zakaźną,
- jest w trakcie odbywania obowiązkowej izolacji lub kwarantanny,
- zamieszkuje z osobą, która jest poddana obowiązkowej izolacji lub kwarantannie,
- w ciągu dwóch tygodni miał kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zachorowanie lub skierowaną do izolacji.
4. Na terenie przychodni, gabinetu każdy pacjent musi mieć założoną maseczkę. A więc poza dwoma ręcznikami (dużym i małym), które jak zawsze przynosicie Państwo ze sobą, proszę nie zapomnieć o maseczce. Nie mogę przyjąć, wpuścić do gabinetu pacjenta, który nie będzie miał jej prawidłowo założonej na twarzy.
5. Po wypełnieniu i podpisaniu ankiety możemy przejść do diagnozy, wykonania zabiegu masażu. Będzie, jak do tej pory trwał on ok. 30 lub 60 minut. Dłuższe masaże do odwołania nie będą wykonywane.
6. Na zabiegi, pacjent przychodzi wyłącznie z niezbędnymi przedmiotami bez osoby towarzyszącej. Wyjątkami, którym może ktoś towarzyszyć są osoby niepełnoletnie, niepełnosprawne, lub potrzebujące tłumacza, asysty drugiej osoby podczas przemieszczania się, chodzenia, itp.

7. Od dnia 1 grudnia 2019r. ceny wszystkich zabiegów/masaży wzrosły o 10zł. Więcej w zakładce: "CENNIK".

8. Również od tego dnia (patrz punkt 7), aż do odwołania tej decyzji, tzw. bony podarunkowe - karnety na zabiegi masażu, jak i Wszystkie rodzaje masażu stóp zostają usunięte z oferty gabinetu.

 

 


Aktualizacja: 13 czerwca 2021r.