Terapeuta

GABINET MASAŻU » Terapeuta

Nazywam się Jarosław Węglorz. Jestem doświadczonym terapeutą z ponad dwudziestoletnim stażem zawodowym.

Swoją dotychczasową wiedzę teoretyczną i praktyczną zdobywałem:

  • w krakowskim medycznym studium masażu leczniczego,
  • na wielu specjalistycznych kursach terapii manualnej,
  • ucząc się u nauczycieli tradycyjnych masaży orientalnych.

 

Uważam, że dobry i skuteczny zabieg manualny wymaga nie tylko talentu, rozwiniętego zmysłu dotyku i odpowiedniego wykształcenia, ale przede wszystkim doświadczenia, popartego wieloletnią praktyką. Lata pracy pozwoliły mi poznać tajniki profesjonalnego masażu. Wszystkich pacjentów traktuję wyjątkowo, podchodząc indywidualnie do ich problemów i oczekiwań, a podczas zabiegów zawsze dobieram dla każdego optymalny zestaw technik.


JAK PRACUJĘ

 

W swojej ponad dwudziestoletniej pracy zawodowej łączę doświadczenie z zakresu terapii manualnej, kinezy terapii i masażu. Uważam, że tego typu połączenie technik daje najlepsze efekty lecznicze. Dbam o to, by warunki, w jakich wykonuję zabiegi, pozwalały moim pacjentom oderwać się od trosk życia codziennego. Wystrój gabinetu, jego położenie, spokojna muzyka w tle i dyskretny zapach orientalnych olejków unoszący się w powietrzu zapewniają im nie tylko wygodę i niepowtarzalną atmosferę, ale i gwarantują wspaniały relaks. Wszystkim pacjentom zawsze dokładnie i wyczerpująco udzielam informacji dotyczących terapii, masażu oraz realnych szans na poprawę stanu ich zdrowia.

 

Od samego początku swojej kariery zawodowej nigdy nie oczekiwałem zapłaty od nikogo za tzw. konsultację – diagnozę stanu kręgosłupa, układu ruchu. Moją opinią dzielę się za darmo z każdym, kto szuka u mnie pomocy lub pyta o zdanie. Rachunek wystawiam dopiero za moją fizyczną pracę. Lubię to, co robię i choć zawód, który wybrałem, nie należy do najłatwiejszych, mam zamiar wykonywać go jeszcze długie lata, bo cieszy mnie, gdy mogę pomagać. 

 

MOI NAUCZYCIELE

 

 

Nieustannie uczę się od najlepszych – jestem perfekcjonistą stawiającym na profesjonalizm.

 

Swoje kwalifikacje podnoszę, biorąc udział w licznych kursach prowadzonych przez osoby o ogólnopolskiej i międzynarodowej sławie. Do tej pory byłem uczniem m.in.:

  • Gerego Plaatsmana z Holandii – twórcy autorskiego systemu terapii manualnej;
  • Very Verchozinovej – wieloletniej asystentki prof. Karela Lewita, aktualnie najlepszej nauczycielki praskiej koncepcji manualnej medycyny mięśniowo-szkieletowej;
  • Rafała Biernackiego – nauczyciela chiropraktyki AngoEuropean Chiropractic College w Anglii;
  • Kanyi Krongboon z Tajlandii – wieloletniej nauczycielki klasycznego masażu tajskiego;
  • Piotra Szczotki – najlepszego w Polsce eksperta od masażu relaksacyjnego i kosmetycznego.